Jegger - Zabudowy i przyczepy samochodowe
Jarosław Sławny
Kierownik działu handlowego
Tel.: (+48) 605 302 505
e-mail: jaroslaw@jegger.pl
Skype: jarek.jegger
Polish / German

Mariusz Turek
Zabudowy samochodów dostawczych i ciężarowych
Tel.: (+48) 533 558 510
e-mail: mariusz.turek@jegger.pl
Skype: mariusz.jegger
Grzegorz Muszyński
Zabudowy samochodów dostawczych i ciężarowych
Tel.: (+48) 533 373 329
e-mail: g.muszynski@jegger.pl

Sebastian Tyrała
Przyczepy, części i akcesoria
Tel.: (+48) 697 107 077
e-mail: sklep@jegger.pl
Skype: sklep.jegger

Łukasz Gościański
Serwis, naprawy powypadkowe
Tel.: (+48) 601 057 331
e-mail: serwis@jegger.pl
Skype: serwis_jegger

Magdalena Przybylak
Wypożyczalnia, części, akcesoria
Tel.: (+48) 603 777 312
e-mail: m.przybylak@jegger.pl

Artur Majewski
Wsparcie informatyczne
Tel.: (+48) 607 172 913
e-mail: a.majewski@jegger.pl
Łukasz Kasperkowiak
Właściciel
Tel.: (+48) 601 771 646
e-mail: lukasz@jegger.pl
Skype: jeggerek
Małgorzata Dominiak
Kadry
Tel.: (+48) 65 575 15 15
e-mail: kadry@jegger.pl
Bartosz Gmur
Magazyn i zaopatrzenie
Tel.: (+48) 695 279 993
e-mail: bartosz@jegger.pl
Skype: bartosz.gmur
Lucyna Grześkowiak
Dział finansów
Tel.: (+48) 731 757 012
e-mail: finanse@jegger.pl
Skype: finanse.jegger


Godziny otwarcia Sklepu:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00

Sobota: nieczynne


Godziny otwarcia Siedziby firmy / Produkcji / Serwisu:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00

Sobota: nieczynne


Jak do nas dojechać?

Sklep

GPS: 51°54'32.5"N 17°00'41.1"E


Siedziba firmy / Produkcja / Serwis

(dojazd dla dostawców pojazdami o masie pow. 5 ton)

GPS: 51°53'11.3"N 17°00'30.1"E

Innowacyjna Gospodarka