Jegger - Zabudowy i przyczepy samochodowe
Jarosław Sławny
Zabudowy samochodów dostawczych i ciężarowych
Tel.: (+48) 605 302 505
e-mail: jaroslaw@jegger.pl
Skype: jarek.jegger
Polish / German

Mariusz Turek
Zabudowy samochodów dostawczych i ciężarowych
Tel.: (+48) 533 558 510
e-mail: mariusz.turek@jegger.pl
Skype: mariusz.jegger
Dawid Mruk
Wypożyczalnia, części, akcesoria
Tel.: (+48) 661 957 386
e-mail: dawid.mruk@jegger.pl
Skype: dawid.jegger
Sebastian Tyrała
Przyczepy
Tel.: (+48) 697 107 077
e-mail: sklep@jegger.pl
Skype: sklep.jegger
Gadu-gadu: 52354770
Łukasz Gościański
Serwis, naprawy powypadkowe
Tel.: (+48) 601 057 331
e-mail: serwis@jegger.pl
Skype: serwis_jegger
Katarzyna Świątkowska
Finanse
Tel.: (+48) 731 757 012
e-mail: finanse@jegger.pl
Skype: finanse.jegger
Bartosz Gmur
Magazyn i zaopatrzenie
Tel.: (+48) 695 279 993
e-mail: bartosz@jegger.pl
Skype: bartosz.gmur
Łukasz Kasperkowiak
Właściciel
Tel.: (+48) 601 771 646
e-mail: lukasz@jegger.pl
Skype: jeggerek
Małgorzata Dominiak
Kadry
Tel.: (+48) 65 575 15 15
e-mail: kadry@jegger.pl

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 18:00

Sobota: 7:00 - 14:00


Jak do nas dojechać?

Siedziba firmy / Sklep / Serwis:

GPS: 51°54'32.5"N 17°00'41.1"E


Produkcja (dojazd dla dostawców pojazdami o masie pow. 5 ton) :

GPS: 51°53'11.3"N 17°00'30.1"E

Innowacyjna Gospodarka